15
mar
Lokalizačné služby

Ponúkame kompletný balík lokalizačných služieb prispôsobených na to, aby sme spoločnostiam pomohli prekonať zložité problémy spojené s globálnym pôsobením.

25
feb
DTP

Nenahraditeľnou súčasťou každej publikácie je aj jej vizuálna stránka. Naše DTP pracoviská spracujú každý typ dokumentu na oboch platformách Mac aj Windows.

25
feb
Audioprepis

Ak potrebujete nahradiť zvukový podklad pre videosekvencie, ktoré sú nahraté v cudzom jazyku, poskytujeme možnosť prekladu a narozprávania textu profesionálnymi moderátormi v profesionálnom nahrávacom štúdiu.

25
jan
Grafické štúdio

K príručkám technickej dokumentácie je niekedy potrebné vyrobiť obrazovú prílohu. Naši grafici vytvoria potrebné obrázky výrobou podľa originálneho podkladu alebo vytvoria úplne nové.

25
jan
Titulkovanie

Ponúkame lokalizáciu titulkovej tvorby v prípade, keď je potrebné preložiť titulky k videosúboru, ktorý sa odohráva v cudzojazyčnom prostredí. Je to prípad, keď sa vedie diskusia alebo je pripravené náučné video v cudzom jazyku

25
feb
Kompletné riešenie

Najvýhodnejšia forma riešenia prípadu, keď zákazník potrebuje vytvoriť manuál, príručku alebo právny doklad (vyhlásenie o zhode) pre svoj výrobok. Zákazník nám odovzdá cudzojazyčný dokument a naspäť dostane slovenskú modifikáciu v potrebnom náklade.

26
nov
Odborné preklady

Poskytujeme preklady zamerané na informačné technológie, kancelárske prístroje, strojárstvo, elektrotechniku, automobilový priemysel a telekomunikácie.

Táto webová stránka používa súbory cookie a vyžaduje od vás osobné údaje, aby sa zlepšil váš zážitok z prehliadania.