25
jan
Grafické štúdio

K príručkám technickej dokumentácie je niekedy potrebné vyrobiť obrazovú prílohu. Naši grafici vytvoria potrebné obrázky výrobou podľa originálneho podkladu alebo vytvoria úplne nové.

26
nov
Odborné preklady

Poskytujeme preklady zamerané na informačné technológie, kancelárske prístroje, strojárstvo, elektrotechniku, automobilový priemysel a telekomunikácie.

25
nov
DTP

Nenahraditeľnou súčasťou každej publikácie je aj jej vizuálna stránka. Naše DTP pracoviská spracujú každý typ dokumentu na oboch platformách Mac aj Windows.

25
nov
Lokalizácia

Lokalizácia je proces prispôsobenia softvéru, webových stránok, používateľských príručiek atď. pre daný región alebo jazyk a zároveň pridanie špecifických komponentov bez zmeny vlastného obsahu.

25
nov
Titulkovanie

Ponúkame lokalizáciu titulkovej tvorby v prípade, keď je potrebné preložiť titulky k videosúboru, ktorý sa odohráva v cudzojazyčnom prostredí. Je to prípad, keď sa vedie diskusia alebo je pripravené náučné video v cudzom jazyku

25
nov
Audioprepis

Ak potrebujete nahradiť zvukový podklad pre videosekvencie, ktoré sú nahraté v cudzom jazyku, poskytujeme možnosť prekladu a narozprávania textu profesionálnymi moderátormi v profesionálnom nahrávacom štúdiu.

25
nov
Kompletné riešenie

Najvýhodnejšia forma riešenia prípadu, keď zákazník potrebuje vytvoriť manuál, príručku alebo právny doklad (vyhlásenie o zhode) pre svoj výrobok. Zákazník nám odovzdá cudzojazyčný dokument a naspäť dostane slovenskú modifikáciu v potrebnom náklade.

Táto webová stránka používa súbory cookie a vyžaduje od vás osobné údaje, aby sa zlepšil váš zážitok z prehliadania.