Naša spoločnosť

Sme vydavateľstvo technickej literatúry so zameraním na preklady technickej
a odbornej literatúry.

Spoločnosť Techdoc, s.r.o. vznikla v roku 2008 transformáciou zo spoločnosti Beryl, ktorá v tejto sfére pôsobila od roku 1992. Schopnosti vedenia, ako aj pracovníkov sú overené dlhoročnou spoluprácou so širokou sieťou importérov, najmä z oblasti automobilového priemyslu. Sofistikované pracovné postupy a bohatá databáza nám umožňujú efektívne a flexibilne reagovať na vaše požiadavky. Rozsahom činností dokážeme zastrešiť tvorbu rôznorodej publikačnej činnosti, počnúc krásnou literatúrou, cez kartografiu, končiac návodmi na obsluhu pre konečného spotrebiteľa.

Najvýznamnejšou časťou práce spoločnosti je poskytovanie prekladateľských služieb. Postupný prechod od prepresovej prípravy dokumentov spôsobil, že ťažisko činnosti sa presunulo na prípravu a lokalizáciu zahraničných dokumentov. Čoraz väčšie množstvo práce v prekladateľskej oblasti nás presvedčilo, že otvorená ekonomika, akou je Slovensko, potrebuje prispôsobiť a preložiť množstvo dokumentov, noriem a technických postupov. Tak sme si postupne vybudovali sieť odborníkov v mnohých oblastiach a vychovali prekladateľov, ktorí dnes realizujú tieto preklady.

Naša spoločnosť sa postupne technicky vybavila tak, aby sme mohli zabezpečiť plynulosť postupu prác s následným finálnym výstupom podľa vašich požiadaviek. Dnes sme pripravení poskytnúť našim zákazníkom profesionálne služby a prístup prostredníctvom najnovšieho softvérového vybavenia a sústavným vzdelávaním našich zamestnancov vo svojom obore. Samozrejme tvorivá atmosféra nášho kolektívu pozitívne pôsobí jednak na samotných zamestnancov, ako aj na služby, ktoré poskytujú.Hlavná jazyková orientácia spoločnosti Techdoc je anglosaská oblasť, čiže sú to jazyky angličtina, nemčina a francúzština. Každodenná prax však ukazuje, že je potrebné počet jazykov neustále rozširovať a preto sme sa v roku 2011 rozhodli rozšíriť našu ponuku o ďalšie jazyky a to španielčinu a taliančinu. V tomto trende by sme chceli naďalej pokračovať aj v budúcnosti.

Na týchto webových stránkach vám chceme ponúknuť kvalitnú prácu, serióznosť, flexibilitu za výhodnú cenu. Nie je našou filozofiou presvedčiť vás, že sme najlacnejší alebo najlepší. Našim hlavným záujmom je ponúknuť vám kvalitné služby a tiež pocit, že sa na nás môžete kedykoľvek v budúcnosti obrátiť. Sme tu pre vás a máme záujem robiť veci stále lepšie.

 

 

Naše poslanie

  • Poskytujeme environmentálne zodpovedné klientské služby
  • Poskytujeme zamestnancom atraktívne pracovné prostredie
  • Dodržiavame vysoké etické štandardy
  • Riadime sa neustálym zlepšovaním
  • Terminológia, rýchlosť a nižšie náklady vďaka technológii CAT.
  • Vysoká kvalita je našim štandardom.
  • Môžeme zaručiť kvalitu podloženú dlhoročnými skúsenosťami
  • Špecializujeme sa iba na vybrané jazyky, a preto ponúkame najvyššiu kvalitu.
  • Sme na trhu viac ako 15 rokov.
  • Individuálny prístup – ku každému zákazníkovi pristupujeme s ohľadom na jeho situáciu a požiadavky.

Naši partneri

Máte otázky?     Spýtajte sa tu

Nie ste si istí, ktoré riešenie vyhovuje vašim obchodným potrebám?

Táto webová stránka používa súbory cookie a vyžaduje od vás osobné údaje, aby sa zlepšil váš zážitok z prehliadania.