Quality and Performance at the right price

The Panalpina Group is one of the world’s leading providers of end-to-end supply chain solutions. We combine intercontinental Air and Ocean Freight with comprehensive Value-Added Logistics Services and Supply Chain Services.

The range of Supply Chain Solutions can vary from simple transport or storage up to complex operations.

We optimize all activities around information, material and financial flow. We provide globally integrated end-to-end solutions tailored to our customers‘ supply chain management needs with a special commitment to industry specific requirements.

Grafické štúdio

K príručkám technickej dokumentácie je niekedy potrebné vyrobiť obrazovú prílohu. Naši grafici vytvoria potrebné obrázky výrobou podľa originálneho podkladu alebo vytvoria úplne nové.

read more
Odborné preklady

Poskytujeme preklady zamerané na informačné technológie, kancelárske prístroje, strojárstvo, elektrotechniku, automobilový priemysel a telekomunikácie.

read more
DTP

Nenahraditeľnou súčasťou každej publikácie je aj jej vizuálna stránka. Naše DTP pracoviská spracujú každý typ dokumentu na oboch platformách Mac aj Windows.

read more
Lokalizácia

Lokalizácia je proces prispôsobenia softvéru, webových stránok, používateľských príručiek atď. pre daný región alebo jazyk a zároveň pridanie špecifických komponentov bez zmeny vlastného obsahu.

read more
Titulkovanie

Ponúkame lokalizáciu titulkovej tvorby v prípade, keď je potrebné preložiť titulky k videosúboru, ktorý sa odohráva v cudzojazyčnom prostredí. Je to prípad, keď sa vedie diskusia alebo je pripravené náučné video v cudzom jazyku

read more
Audioprepis

Ak potrebujete nahradiť zvukový podklad pre videosekvencie, ktoré sú nahraté v cudzom jazyku, poskytujeme možnosť prekladu a narozprávania textu profesionálnymi moderátormi v profesionálnom nahrávacom štúdiu.

read more
Kompletné riešenie

Najvýhodnejšia forma riešenia prípadu, keď zákazník potrebuje vytvoriť manuál, príručku alebo právny doklad (vyhlásenie o zhode) pre svoj výrobok. Zákazník nám odovzdá cudzojazyčný dokument a naspäť dostane slovenskú modifikáciu v potrebnom náklade.

read more

Effective solutions

You benefit from our experience in delivering effective solutions to the complex global supply chains of some of the world’s biggest corporations. You benefit from every innovation, whether it involves a simple extension to our Air and Ocean Freight products, whether it means a development in warehousing, or whether it requires a completely new integrated supply chain model.

A wealth of experience

Every new solution adds to the wealth of our experience, and therefore our competence and credibility. All of which explains why you’ll find the team at TransCargo ready to apply their passion for solutions in support of your business.

Safe & Secure

You benefit from our experience in delivering effective solutions to the complex global supply chains of some of the world’s biggest corporations.

Fast Delivery

You benefit from every innovation, whether it involves a simple extension to our Air and Ocean Freight products, whether it means a development in warehousing.

24/7 Support

All of which explains why you’ll find the team of outstanding support at TransCargo ready to apply their passion for solutions in support of your business.

Táto webová stránka používa súbory cookie a vyžaduje od vás osobné údaje, aby sa zlepšil váš zážitok z prehliadania.