Kvalita a výkon za primeranú cenu

Komunikácia v akomkoľvek jazyku – je to jednoduchá myšlienka, ktorá však pre nás veľa znamená.
Je to naša vízia sveta a to, ako v ňom vidíme svoje miesto. Sme tu ako skúsený poskytovateľ prekladateľských, lokalizačných a tlmočníckych služieb už viac ako 20 rokov, aby sme pomohli svetu komunikovať vo všetkých jazykoch.

Mimochodom, vitajte na našej stránke!
Sme nadšení, že ste si našli čas a pozreli sa na nás a na to, čo robíme. Náš obsah sme usporiadali tak, aby bol informatívny a dúfajme, že odpovie na všetky otázky a rieši všetky potreby, ktoré by ste mohli mať. Techdoc, s.r.o. je popredným poskytovateľom prekladateľských, lokalizačných a tlmočníckych služieb na Slovensku. Či už ide o overený preklad, lokalizáciu alebo tlmočenie; „Komunikácia v akomkoľvek jazyku“ je to, čo robíme. Skvelá komunikácia je základom dobrého prekladu. Stručne povedané, je to viac ako prepis slov alebo tlmočenie jazyka; spája ľudí.

Lokalizačné služby

Ponúkame kompletný balík lokalizačných služieb prispôsobených na to, aby sme spoločnostiam pomohli prekonať zložité problémy spojené s globálnym pôsobením.

read more
DTP

Nenahraditeľnou súčasťou každej publikácie je aj jej vizuálna stránka. Naše DTP pracoviská spracujú každý typ dokumentu na oboch platformách Mac aj Windows.

read more
Audioprepis

Ak potrebujete nahradiť zvukový podklad pre videosekvencie, ktoré sú nahraté v cudzom jazyku, poskytujeme možnosť prekladu a narozprávania textu profesionálnymi moderátormi v profesionálnom nahrávacom štúdiu.

read more
Grafické štúdio

K príručkám technickej dokumentácie je niekedy potrebné vyrobiť obrazovú prílohu. Naši grafici vytvoria potrebné obrázky výrobou podľa originálneho podkladu alebo vytvoria úplne nové.

read more
Titulkovanie

Ponúkame lokalizáciu titulkovej tvorby v prípade, keď je potrebné preložiť titulky k videosúboru, ktorý sa odohráva v cudzojazyčnom prostredí. Je to prípad, keď sa vedie diskusia alebo je pripravené náučné video v cudzom jazyku

read more
Kompletné riešenie

Najvýhodnejšia forma riešenia prípadu, keď zákazník potrebuje vytvoriť manuál, príručku alebo právny doklad (vyhlásenie o zhode) pre svoj výrobok. Zákazník nám odovzdá cudzojazyčný dokument a naspäť dostane slovenskú modifikáciu v potrebnom náklade.

read more
Odborné preklady

Poskytujeme preklady zamerané na informačné technológie, kancelárske prístroje, strojárstvo, elektrotechniku, automobilový priemysel a telekomunikácie.

read more

Technické prekladateľské služby pre výrobný priemysel

Rýchle, presné a cenovo výhodné technické prekladateľské služby pre vaše obrábacie stroje, patenty, obaly, pokyny a bezpečnostné materiály. Pokiaľ ide o preklady pre výrobný priemysel, chcete mať istotu, že s vašimi dokumentmi budú pracovať špičkoví technickí prekladatelia.

Bohaté skúsenosti

Každé nové riešenie prispieva k bohatstvu našich skúseností, a tým aj našej kompetencii a dôveryhodnosti. To všetko vysvetľuje, prečo tu v spoločnosti Techdoc nájdete tím pripravený uplatniť svoju vášeň pre riešenia na podporu vášho podnikania.

Bezpečnosť

Každý deň v mene našich klientov spracovávame cenné, citlivé, dôverné a osobne identifikovateľné informácie. Ak nám platíte za preklad vašich dokumentov, chápeme, že chcete vedieť, že vaše cenné informácie sú v bezpečí. Prijímame všetky opatrenia na ochranu a ochranu vašich údajov av tomto ohľade, v súlade so zákonom o ochrane údajov,

Rýchle dodanie

Náš manažérsky tím má 20-ročné skúsenosti. Poskytujeme tlmočnícke a prekladateľské služby v súkromnom aj verejnom sektore a myslíme si, že tento druh skúseností nám dáva dobrý predpoklad pre efektivitu na potreby našich zákazníkov.

Podpora 24/7

Tím vynikajúcej podpory v spoločnosti Techdoc je vždy pripravený uplatniť svoju vášeň pre riešenia na podporu vášho podnikania.