Ak potrebujete nahradiť zvukový podklad pre videosekvencie, ktoré sú nahraté v cudzom jazyku, poskytujeme možnosť spracovania v profesionálnom nahrávacom štúdiu.

Skúsený tím

Lokalizácia videomateriálov

Poskytujeme prekladateľský servis a následne vytvoríme hlasový podklad v profesionálnych podmienkach pre rôzne videomateriály.
Zameranie a špecializácia

Preklady pre videosekvencie

Preklad určený pre túto formu prezentácie alebo výuky má svoje charakteristické črty. Musí sa dodatočne réžijne upraviť, aby bol synchronizovateľný s obrazom.
Technológia CAT

Spracovanie na výstupe

Podľa požiadavky zákazníka výsledný audiosúbor spracujeme do potrebného výstupného formátu.
TYPY SÚBOROV
• Windows Wave: WAV
• MP3 Audio: MP3, MPG, MPEG
• QuickTime Movie: MOV, MP4, M4V, 3GP
• Windows Media: WMV, WMA, ASF, ASX
Ponúkame vám audioslužbyAk potrebujete nahradiť zvukový podklad pre videosekvencie, ktoré sú nahraté v cudzom jazyku, poskytneme Vám možnosť prekladu a narozprávania, či načítania textu profesionálnymi moderátormi v profesionálnom nahrávacom štúdiu.
Rozsah ponúkaných služiebV prípade potreby našich klientov dokážeme zabezpečiť kompletné audioslužby ako prerozprávanie, načítanie a nahranie reklamných textov, automatických telefonických hlášok, hlasení navigačných systémov, bezpečnostných a výukových programov, audio / video prezentácií, či kompletné dabingy audiovizuálnych diel.
Profesionálna technikaVšetky audioslužby sú načítavané, nahrávané a spracované v profesionálnych podmienkach audioštúdia vybaveného špičkovou profesionálnou audiotechnikou a profesionálnym audiosoftvérom.
Hlasy profesionálovNačítavanie a dabing audiovizuálnych diel je zabezpečený profesionálnymi moderátormi a hercami s bohatými skúsenosťami. K dispozícii je na výber hneď niekoľko mužských a ženských hlasov.
Finálne spracovanieSúčasťou dodania audiovizuálnych diel je spracovanie zákazky (strih zvuku, úprava, zvuková réžia) profesionálnym audio a video softvérom.